STRUČNI AKTIVI I TIMOVI
Tim za izradu godišnjeg plan rada škole i školskog programa
- Hajruš Hot, rukovodilac
- Azemina Tutić
- Enesa Vejselović
- Damir Hadžić
- Anesa Derdemez
- Imer Ademović
Tim za razvojni plan škole
- Hajruš Hot, rukovodilac
- Enesa Vejselović
- Hurija Klimenta
- Zoran Mihajlović
Tim za inkluziju
- Azemina Tutić, rukovodilac
- Enesa Vejselović
- Hajriz Nezirović
- Admira Koničanin
- Članovi OV IV-3 i IV-6
- Mejrema Klimenta, roditelj
- Hasima Muminović, roditelj
Tim za samovrednovanje
- Enesa Vejselović, rukovodilac
- Zoran Zečević
- Remzo Metović
- Selver Pepić
- Ljiljana Zečević
Tim za kulturnu i javnu delatnost škole
- Azemina Hadžić, rukovodilac
- Emina Muratović
- Fadil Prelić
- Edita Pepić
- Dijana Stevanović
Tim za prevenciju i zaštitu učenika od zlostavljanja i zanemarivanja
- Azemina Tutić, rukovodilac
- Hajruš Hot
- Melida Škrijelj
- Fidahija Bećković
- Anes Numanović, školski policajac
- Omer Hadžić, preds.saveta rod
- Ismet Medović
Tim za standard učenika
- Azemina Tutić, rukovodilac
- Enesa Vejselović
- Jadranka Zečević
- Hurija Klimenta
- Ramiz Jusufović
Tim za zaštitu životne sredine
- Zečević Ljiljana, rukovodilac
- Dušan Popović
- Elena Fakić
- Dževad Jusufović
- Melisa Curić
Tim za saradnju sa porodicom
- Enesa Vejselović, rukovodilac
- Anesa Derdemez
- Hajruš Hot
- Zoran Zečević
- Ahmedin Bulić
Tim za saradnju sa lokalnom samoupravom
- Hajruš Hot, rukovodilac
- Ahmedin Bulić
- Šefkija Bronja
- Nezrina Pepić
- Kemal Hot, član saveta roditelja
Tim za humanitarne i sportske aktivnosti
- Hajriz Nezirović, rukovodilac
- Remzo Metović
- Imer Ademović
- Amil Bronja
- Muamer Habibović
Tim za stručno usavršavanje nastavnika i stručnih saradnika
- Hajruš Hot, rukovodilac
- Enesa Vejselović
- Damir Hadžić
- Admira Koničanin
- Esad Zukorlić
Tim za karijerno vođenje i savetovanje
- Admira Koničanin, rukovodilac
- Selver Pepić
- Anesa Derdemez
- Sanela Prelić
- Alma Bajrović
Rukovodioci stručnih veća
- Marija Vukajlović - Stručno veće nastavnika srpskog jezika i književnosti, bosanskog jezika i stranih jezika
- Hanefija Dedeić - Stručno veće društvenih nauka
- Raica Popović - Stručno veće prirodnih nauka
- Kevser Hot - Stručno veće nastavnika stručnih predmeta mašinstva i obrade metala
- Harun Eminović - Stručno veće nastavnika stručnih predmeta šumarstva i obrade drveta
- Fatima Hajrizović - Stručno veće nastavnika stručnih predmeta tekstilstva i kožarstva
- Alma Bajrović - Stručno veće nastavnika stručnih predmeta ekonomije
- Muamer Habibović - Stručno veće nastavnika stručnih predmeta saobraćaja
- Vahid Pepić - Stručno veće nastavnika stručnih predmeta elektrotehnike