Misija

Kvalitetno obrazovanje i napredak naših učenika najveća je i najbolja potvrda našeg uspeha. Zato je prvi i glavni cilj postojanja Savremene gimnazije upravo ostvarivanje misije da naši učenici postanu građani sveta koji će svojim znanjem, idejama i ponašanjem postati uspešni ljudi i uzor novim generacijama.

Vizija

Sa vizijom da će naša škola biti mesto na kome će se rađati nove ideje, negovati talenti i unaprediti znanja, želimo da ohrabrimo učenike i roditelje da nam se pridruže u zajedničkim naporima i da sa nama podele radost uspeha.

Sekcije ce raditi tokom cele godine, a sadrzaji i rezultati njihovog rada javno se prezentuju kroz određene prigodbe i programe :takmicenja izlozbe.kulturne manifestacije;praznike,svecanosti dr.Uspesan rad sekcija omogucava tesnju saradnju sa drustvenom sredinom i afirmise skolu u opstini i siroj sredini.

Sekcija

Broj časova godišnje

Recitatorska

Likovna

Košarkaška

Gimnastička

Folklor

70

Fudbalska

Odbojkaška

Istorijska

Matematička

Fizika

Za mašinstvo

Za tekstilstvo

Za elektro struku

Za šumarstvo

Za ekonomsku struku

Za saobraćaj

38

Planovi sekcija biće posebno doneti od strane rukovodioca sekcija i pređstavlja sastavni deo godišneg Programa rada. Uputstvo za rad sekcija dato je u “Službenom glasniku - Prosvetni glasnik RS”broj 3/91.

7. jul 18, 36320 Tutin tehtutin1@gmail.com www.tehtutin.edu.rs

Učenički kutak

Maturski i završni radovi učenika

OSTANI KONEKTOVAN