Misija

Kvalitetno obrazovanje i napredak naših učenika najveća je i najbolja potvrda našeg uspeha. Zato je prvi i glavni cilj postojanja Savremene gimnazije upravo ostvarivanje misije da naši učenici postanu građani sveta koji će svojim znanjem, idejama i ponašanjem postati uspešni ljudi i uzor novim generacijama.

Vizija

Sa vizijom da će naša škola biti mesto na kome će se rađati nove ideje, negovati talenti i unaprediti znanja, želimo da ohrabrimo učenike i roditelje da nam se pridruže u zajedničkim naporima i da sa nama podele radost uspeha.

The slider you see on this website is the Free Edition of another cool product JSN EasySlider from JoomlaShine. Please click on the below button to check the PRO Edition of this extension.

See Demo Get It Now

JSN EasySlider is the cutting-edge way of presenting content on the web with the “Three-I” standard: Impressive - Informative - Interactive.

• Impressive to catch and maintain attention
  • Informative to convey message effectively
  • Interactive to drive engagement with specific Call-To-Actions

It allows you to synthesize dynamic content types: text, video & images and leverage the strength of stunning effects for effective information conveyance. Besides superpower for content presentation, it also has a uniquely outstanding feature: super user-friendly interface. With Drag-n-drop functionality, WYSIWYG Editor, Timeline editor and live preview, no lines of code are required to get a stunning slider.

Here after is the slider created by the FREE Edition of JSN EasySlider:

7. jul 18, 36320 Tutin tehtutin1@gmail.com www.tehtutin.edu.rs

Učenički kutak

Maturski i završni radovi učenika

OSTANI KONEKTOVAN

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com